Special Offers

Show:
Sort By:
Fshis dhe kaci dore -17%

Fshis dhe kaci dore

Fshis dhe kaci dore Ngjyra: E kaltert Sasia: 1 Set Made in: Germany     ..

17.50€ 14.50€

Gomë për pastrimin e dyshemes 60cm -17%

Gomë për pastrimin e dyshemes 60cm

Gomë për pastrimin e dyshemes, keramikes Prodhusi: HAUG Gjatesia: 60cm Sasia:..

26.00€ 21.50€

 Aparat dezinfektues -15%

Aparat dezinfektues

Aparat dezinfektues për thika ..

550.00€ 470.00€

 Laminator Seewer Rondo -15%

Laminator Seewer Rondo

Maqina për petë Laminator Prodhuesi: SEEWER Modeli: SS0 63 Dimenzionet: 3,40 x 62..

1,650.00€ 1,400.00€

Brisk për maqin blurse G/160 -9%

Brisk për maqin blurse G/160

Brisk për maqin blurse G/160 Madhësia: G/160 Sasia: 1 copë     ..

82.00€ 75.00€

Folie alumini -24%

Folie alumini

Folie alumini për paketim Gjërsia: 30cm Gjatësia: 130 Metra Trashës..

8.50€ 6.50€

Haub për vintilim -25%

Haub për vintilim

Haub për vintilimin e airit ne kuzhin me motorr Dimenzionet: 240 x 80 x 45 cm Matriali: ..

1,200.00€ 900.00€

Maqin blurse Nagema G/160 -24%

Maqin blurse Nagema G/160

Maqin G/ 160 për blurjen e mishit Prodhuesi: NAGEMA Dimenzionet: 148 x 120 x 93 cm ..

5,000.00€ 3,800.00€

Maqin porcionuse Werner & Pfleiderer -14%

Maqin porcionuse Werner & Pfleiderer

Maqin për porcionimin e brumit Prodhuesi: Werner & Pfleiderer Modeli: Rotamat Kons..

1,600.00€ 1,380.00€

Miskall F.DICK -9%

Miskall F.DICK

Miskall për mrehjen e thikave Prodhuesi: F.DICK Modeli: TITAN Dimenzionet: 30cm Mad..

95.00€ 86.00€

Qese për mbeturina -27%

Qese për mbeturina

Qese najloni për mbeturina Kapaciteti: 120l Sasia: 1 x 25 qese Made in Germany &nbs..

7.50€ 5.50€

Thikë me teh sharre -17%

Thikë me teh sharre

Thikë për bukë me teh në formë sharre Prodhuesi: Giesser Gjatësi..

24.00€ 20.00€

Mbushës VEMAG -14%

Mbushës VEMAG

Mbushës (Shpric) për sugjuk, vishlle (salqiqe), sallama etj Prodhuesi: VEMA..

7,550.00€ 6,500.00€