Fritez ZANUSSI

Fritez ZANUSSI

Frytez me dy shporta dhe grill për pomfrit, peshk mish etj.

Dimenzionet: 105 x 100 x 73 cm

  • Shikime: 4692
  • Product Code: 100188
  • Availability: I Shitur
  • 0.00€

Tags: friteza fritez shport shporta fryteza grill grilla skar