Makin për sallat DITO

Makin për sallat DITO

Makina Dito ben prerjen e sallates ne menyr profisionale

(Laker, tranguj, domate, karrota, qep etj)

Prodhuesi: DITO SAMA

Modeli: TR 21
 
Info: Maqina është ne gjendje shumë të mirë dhe vjen me dy lloj brisqish dhe pastrusja

  • Shikime: 1925
  • Brand: ENDERS
  • Product Code: 100252
  • Availability: I Shitur
  • 0.00€

Tags: maqin DITO per sallat sallata maqina