Maqin për sallat Robot Coupe

Maqin për sallat Robot Coupe

Maqina Robot coupe ben prerjen e sallates ne menyr profisionale

(Laker, tranguj, domate, karrota, qep etj)

Prodhuesi: ROBOT COUPE

Modeli: CL 50

Info: Maqina është ne gjendje shumë të mirë dhe vjen me dy lloj brisqish dhe pastrusja

  • Shikime: 2177
  • Brand: ENDERS
  • Product Code: 100253
  • Availability: I Shitur
  • 0.00€

Tags: maqin per sallat sallata maqina makin sallata