Unknown: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Browser has a deprecated constructor in /homepages/13/d205631828/htdocs/enders-test/upload/system/journal2/lib/Browser.php on line 37Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/13/d205631828/htdocs/enders-test/upload/index.php:98) in /homepages/13/d205631828/htdocs/enders-test/upload/catalog/controller/journal2/product_tabs.php on line 28 Kapela higjenike me vij te kuqe njeperdorimshe

Kapela higjenike njëpërdorimshe

Kapela higjenike njëpërdorimshe

Kapela higjenike njëperdorimshe

Ngjyra: Bardh e Kaltër

Sasia: 100 copa

Info: Kjo kapele përdoret për shumë qellime, ndimon për të mbajtur koken të fresket.

Zakonisht është e përshtatshme për kuzhin, për industrin e mishit dhe në aktivitet farmaceutike si pjesë e një uniforme.

  • Shikime: 2898
  • Brand: ENDERS
  • Product Code: 108174
  • Availability: In Stock
  • 0.00€

Tags: Kapele kapuq bardh kecele mbrojtse njeperdorimshe per njeher, HACCP