Maskë higjenike njëpërdorimshe

Maskë higjenike njëpërdorimshe

Maskë higjenike njëpërdorimshe për gojë dhe hunë

Ngjyra:  E bardh

Sasia: 100 copa

 

 

 

 

  • Shikime: 2615
  • Brand: ENDERS
  • Product Code: 108055
  • Availability: In Stock
  • 0.00€

Tags: Maskë e bardh kecele mbrojtse njeperdorimshe per njeher HACCP