Mikser KEMPER

Mikser KEMPER

Mikser për perzirjen e brumit

Prodhuesi: KEMPER

Kapaciteti: 150 lit

Kontrolla: Automatik me 2 shpejtësi

Sistem frenimi: Automatik

Me kazan dhe krahu i përzirjes Inox 100%

Konsumi energjis: 380V

  • Shikime: 1077
  • Brand: ENDERS
  • Product Code: 811201905
  • Availability: I Shitur
  • 0.00€

Tags: Mikser miksera perzirsa kemper